Fanpage
e-pokoik
gdzie przenocować
udane noclegi
baza urlopowa
Zapomiałeś hasła?Kliknij!

cennik


Wpłat bezpośrednich można dokonywać na dane:SKALNET
32-043 Skała
Langiewicza 22
NIP 513-00-98-520PKO BP 04 1020 2892 0000 5602 0169 1187
Dla klientów z poza polski
Kod BIC (Swift): BPKOPLPWProszę w treści przelewu podać adres e-mail, ułatwi zaksięgowanie wpłaty

Na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT.
Uwaga w wyniku wielu zmian na portalu wolnepokojeonline.pl włącznie ze zmianą właściciela osoby reprezentujące obiekty noclegowe do końca roku 2011 mogą liczyć na dodatkowe promocje, a mianowicie:
- przy wyborze któregokolwiek z poniższych planów promocyjnych zostając fanem naszej strony na facebook.com otrzymujecie 30 dni wyświetlania waszej oferty gratis
- dla obiektów noclegowych, które zdecydują się na promocję w naszym serwisie za minimum 100zł rabat w wysokości 50% na dodanie swojej oferty na bazaurlopowa.pl oraz e-pokoik.plPodstawowy abonament czyli umieszczenie na zielonym polu wynosi jedynie
80 zł brutto rocznie.
- Opcja MEDIUM - baner reklamowy będzie umieszczany na stronie głównej oraz na każdej podstronie serwisu w lewej części portalu. Będzie mieścił się w niewielkim okienku lecz w strefie gdzie wg naszych testów ludzie chętnie zaglądają.
Roczny abonament wynosi 123 zł brutto.
Aktualnie mamy dla Państwa kilka ofert reklamowych:
- Opcja PREMIUM - to wpis znajdujący się bezpośrednio pod głównym menu portalu. Reklama będzie pojawiała się na stronie głównej oraz na każdej podstronie!!!. Szerokość i wysokość jest dla każdego ogłoszeniodawcy taka sama. Przeglądający stronę noclegową będzie widział zawsze w niebieskim tle ofertę promowaną na górze bez znaczenie czy jest na głównej stronie czy przykładowo na karcie trzydziestej.
Roczny abonament wynosi 150 zł brutto