Fanpage
e-pokoik
gdzie przenocować
udane noclegi
baza urlopowa
Zapomiałeś hasła?Kliknij!

Promocje


By Twój sezon trwał cały rok...

Wielu właścicieli obiektów turystycznych zadaje sobie pytania, w czym tkwi tajemnica sukcesu waszych sąsiadów. Na nic bowiem zda się piękna lokalizacja, najwyższa jakość usług, czy wspaniała obsługa, jeśli Państwa obiekt pozostaje niezauważony. Prawda jest taka, w dobie hipermediów najskuteczniejszym sposobem dotarcia do klienta jest bez wątpienia Internet. Swoją skutecznością przewyższa on znacznie tradycyjne formy promocji.


Ogłoszenia w internecie:

- w przeciwieństwie do tych ukazujących się w prasie pozwalają zawrzeć zdecydowanie więcej informacji i szczegółowo przedstawić ofertę,
- w przeciwieństwie do reklam w masowych mediach (telewizja, radio), nie są nadawane co jakiś czas, a wyświetlają się ciągle,
- w przeciwieństwie do ulotek i prospektów nie da się ich zgubić i łatwo jest się nimi podzielić ze znajomymi między innymi poprzez e-mail, portal facebook itd..


Co oferujemy?

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość zaprezentowania swoich obiektów rekreacyjnych i turystycznych największej do tej pory rzeszy potencjalnych klientów. 30 tysięcy odwiedzin miesięcznie w okresie wakacyjnym mówi samo za siebie.
Nasz serwis jest unikalną bazą ogłoszeń wykorzystywaną przez właścicieli pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, domków letniskowych, hoteli, ośrodków wczasowych, kwater prywatnych oraz wielu innych obiektów w celu skutecznej promocji swojej oferty. Już dziś i Państwo możecie dołączyć do tego grona!
Uwaga w wyniku wielu zmian na portalu wolnepokojeonline.pl osoby reprezentujące obiekty noclegowe do końca roku 2011 mogą liczyć na dodatkowe promocje, a mianowicie:
- przy wyborze któregokolwiek z poniższych planów promocyjnych zostając fanem naszej strony na facebook.com otrzymujecie 30 dni wyświetlania waszej oferty gratis- jeśli to zrobiliście prosimy o powiadomienie na adres e-mail wolnepokojeonline@gmail.com
- dla obiektów noclegowych, które zdecydują się na promocję w naszym serwisie i dodanie naszego banera na swojej stronie dodatkowo dopiszemy do waszego konta 60 dni całkowicie za darmo (nasz baner poniżej)
wolnepokojeonline.pl najlepisze noclegi